Travel-Trans to nie tylko firma zajmująca się transportem osób, czy przewozem paczek. Travel-Trans to też firma, która świadczy usługi w zakresie transportu zwierząt.

Nasze usługi świadczymy na terenie takich krajów, jak:

Polska, Niemcy, Dania, Holandia, Belgia, czy Francja. Nasza trasa obejmuje także takie państwa, jak: Szwajcaria, Włochy, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Norwegia, Wielka Brytania.

Naszymi pasażerami są wszystkie zwierzęta domowe, a oferta jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Zwierzęta odbieramy z wcześniej ustalonego miejsca i dowozimy pod wskazany adres. Powierzając nam swojego zwierzaka, możesz czuć się bezpiecznie, ponieważ nasi kierowcy wiedzą, że jest on pasażerem, a nie tylko zwykłym bagażem. Nasza firma posiada wszelkie niezbędne certyfikaty potrzebne do transportu zwierząt, a nasze busy mają zgodę na przewóz Waszych kochanych pupili.

Podczas przejazdu przestrzegane są wszystkie zasady bezpieczeństwa. Jako firma sami posiadamy zwierzęta, więc zadbamy o to, by Wasze zwierzaki miały jak najlepszą opiekę.

Transport zwierząt realizujemy w klimatyzowanych samochodach, w których zwierzęta przewożone są w specjalnych klatkach, dopasowanych do ich wielkości oraz potrzeb.Temperatura w samochodzie jest także dostosowana do potrzeb przewożonych zwierząt.

Powierzając nam transport Waszych pupili, nie musicie bać się o bezpieczeństwo oraz komfort, ponieważ samochody są prowadzone przez naszych doświadczonych kierowców, którzy wiedzą, jak zaopiekować się Waszymi zwierzakami podczas przejazdu na wybranej trasie.