Firma Travel-Trans Poznań zajmuje się krajowym oraz międzynarodowym transportem osób. Jesteśmy doświadczoną, profesjonalną firmą z dużym doświadczeniem w branży. Zapewniamy komfortowe warunki przewozów oraz dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów. Wszystkie kursy wykonywane są sprawdzonymi, w pełni sprawnymi pojazdami, a za kierownicą zasiadają najlepsi, doświadczeni kierowcy.

Zajmujemy się zarówno krajowym, jak i międzynarodowym transportem osób. Jeździmy na terenie województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz lubuskiego. W przypadku większej liczby pasażerów jesteśmy w stanie zrealizować przejazd również na terenie innych części Polski. Wykonujemy przewozy osób z Poznania oraz innych miejscowości  do krajów, takich jak Niemcy, Belgia oraz Holandia. Mamy doświadczenie w obsługiwaniu kursów na imprezy okolicznościowe, wydarzenia sportowe i inne, podobne eventy.

Nasza oferta, oprócz wysokiej jakości usług, cechuje się też dużą wygodą i atrakcyjnością dla klientów. W przypadku transportu międzynarodowego oraz krajowego oferujemy dziesiąty przejazd gratis. Specjalne rabaty otrzymają rodziny, a także osoby decydujące się na kurs w obydwie strony, łącznie z powrotnym. Dla dodatkowej wygody naszych pasażerów nasz przewóz osób oferujemy napojem dla każdego gratis!

Poniżej udostępniamy wygodny formularz kontaktowy, dzięki któremu w kilku krokach poinformujesz nas o szczegółach oczekiwanego przez Ciebie kursu. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć i zaproponować Ci transport zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 

Zapytaj o cenę transportu:

Miejsce wyjazdu:Miejsce docelowe:Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie/zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie/zgłoszenie.

Oferujemy transport na terenie:

transport osób Poznań Niemcy
transport osób Poznań Holandia
transport osób Poznań Belgia

transport osób Szczecinek Niemcy
transport osób Szczecinek Holandia
transport osób Szczecinek Belgia