Travel-Trans oferuje przejazd na trasie Poznań-lotnisko Berlin Schönefeld, które jest jednym z najczęściej wybieranych lotnisk przez mieszkańców Poznania.

Oferujemy transport nowymi, wygodnymi 9-cio osobowymi busami marki FORD TRANSIT CUSTOM. Organizując wyjazd, to klient ustala, w jakim terminie i o której godzinie nasz kierowca ma się stawić. Wszystko przebiega w maksymalnie wygodnej dla klienta formie.

Nasi kierowcy realizujący transport osób Poznań-Schönefeld, posiadają duże doświadczenie, więc zapewniamy w 100% bezpieczną oraz komfortową jazdę, nawet na tak długiej trasie.

Jeśli planujesz wyjazd, ale nie wiesz jak dojechać z Poznania na lotnisko Berlin Schönefeld, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Poszukujesz transportu osób na trasie Poznań-Schönefeld? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz dokonać rezerwacji, możesz skorzystać z naszego wygodnego formularza kontaktowego lub skontaktować się z nami telefonicznie bądź mailowo. Chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania oraz rozwiejemy wszystkie ewentualne wątpliwości.