Organizacja transportu jest bardzo ważnym elementem przygotowania imprez oraz eventów, począwszy od prywatnych, a na dużych, firmowych kończąc. Nasza firma zajmuje się właśnie obsługą przewozów eventowych oraz poeventowych. Oznacza to, że oferujemy Wam możliwość wynajęcia busa wraz z kierowcą. Nie musicie obawiać się już o to, w jaki sposób poradzicie sobie z dojazdem dla zorganizowanej wycieczki na koncert, wydarzenie sportowe, czy firmowe spotkania lub konferencje. Dostosujemy się do Waszych wymagań. To Wy ustalicie, kiedy kierowca ma odebrać uczestników danego wydarzenia, gdzie ich zawieźć i o której odwieźć. Do Waszej dyspozycji będzie nowoczesny, bogato wyposażony bus wraz z doświadczonym, wykwalifikowanym kierowcą. Zawsze zapewniamy bezproblemową realizację kursów oraz miłą atmosferę w ich trakcie.

Zadbamy o bezpieczeństwo pasażerów podczas przewozów eventowych i poeventowych. Nasze kursy wykonujemy pojazdami FORD TRANSIT CUSTOM. Są to busy sprawne, dostosowane do obsługi przewozów zorganizowanych. Cenę każdej usługi ustalamy indywidualnie z klientem i zależy ona od szczegółów przejazdów i tego, czego będziecie od nas oczekiwać.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Travel Trans – obsługa przewozów eventowych i poeventowych.

Zapewniamy:
miła atmosferę
bardzo nowoczesne auta
bezpieczeństwo przejazdu
ceny uzgadniane indywidualnie z klientem


Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa pytanie/zgłoszenie. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi odpowiedzi na zadane pytanie/zgłoszenie.